Strefa kolekcjonowania

Strefa kolekcjonowania to projekt, który przybliża wydarzenia związane z inwestycją w sztukę oraz z kolekcjonowaniem dzieł sztuki. Rynek sztuki nieustannie się rozwija, warto więc być na bieżąco, jeśli jest się zainteresowanym tego typu inwestycją. Zapraszamy na naszego Facebook’a, gdzie zamieszczamy najciekawsze, oraz najważniejsze – naszym zdaniem – wydarzenia na rynku sztuki i dzielimy się z Wami naszą opinią na wybrane tematy.

: :
Pod nazwą Strefa kolekcjonowania prowadzimy również klub dla miłośniczek i kolekcjonerek sztuki, który startuje w kwitniu 2022 roku. Klub dla kobiet, które chciałyby w miłej atmosferze i przy lampce wina poznać rynek sztuki, możliwości związane z inwestowaniem w dzieła sztuki, a także podjąć ekscytującą przygodę, jaką jest kolekcjonowanie.

Spotkanie wprowadzające odbędzie się 24 marca 2022 o godz. 19:00 w Hevre, w Krakowie. Link do wydarzenia na Facebooku.

Zapraszamy na cykliczne wydarzenia edukacyjne, wizyty w pracowniach Artystek i Artystów, spotkania z osobami ze świata sztuki. Wszystko pod profesjonalną opieką doradczyń: Gosi Błaszczyk & Ewy Pasternak-Kapery, które wspólnie prowadzą, rownież w ramach Fundacji Zona Art, projekt Galeria Strefa A.

: :
Działalność klubu można wspierać na Patronite: https://patronite.pl/strefakolekcjonowania