Face the Taste

Projekty zrealizowane

Face the Taste

Wspólne smakowanie przeżyć w świecie dobrego stylu, sztuki, relaksu, znakomitego jedzenia i szlachetnych trunków.
Interesuje nas wszystko, co pozwala cieszyć się życiem, pobudza zmysły i wyobraźnię, co zaspokaja potrzebę piękna, wydobywając prawdziwe wartości, a jednocześnie wiąże się z tym, co ponadczasowe, i przy tym wyrafinowane. Taki dobór elementów, a przede wszystkim obecność ludzi, dla których te kwestie są niezwykle istotne, sprawiają, że atmosfera rodząca się podczas naszych spotkań jest unikalna.

Nasze propozycje zawierają się w skomponowanych przez ekspertów modułach tematycznych, jednak wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom chętnie je łączymy, poszerzamy i modyfikujemy przygotowując programy indywidualne.

Klasyczne już tematy, takie jak etykieta i savoir vivre, stanowią dla nas pretekst do wkroczenia w świat smakowych niuansów. Podczas degustacji win pogłębiamy wiedzę i wspólnie uczymy się swobodnego poruszania wśród niezliczonych możliwości oferowanych przez coraz większe grono producentów. Nie są naszą ambicją wyprawy w najdalsze zakątki świata. Interesują nas wizyty w miejscach nieodległych, lecz mimo to zaskakująco nietuzinkowych. Chcemy wspólnie z Państwem odkrywać perełki architektury, ukryte ogrody, wnętrza o niezwykłej atmosferze ożywione przez krakowskich twórców i restauratorów.

MBlaszczyk