Slow Management

Projekty aktualne

Slow Management

Projekt Slow Management to nowoczesny nurt w zarządzaniu skupiający się na rozwijaniu poprzez sztukę i kulturę kluczowych cech menadżerskich takich jak samoświadomość, uważność, autentyczność, elastyczność, kreatywność i odwaga. Skupiamy się na humanistycznym podejściu do pracy i stylu zarządzania.

Elastyczność, otwartość oraz autentyczność to cechy współczesnego lidera, które pomagają kreatywnie kierować zespołem oraz podejmować wyzwania z zakresu zarządzania zmianą. Niektóre utarte schematy myślenia tylko pozornie wydają się nie do zburzenia – wystarczy jednak odrobina inspiracji oraz odpowiednie narzędzia, by szablonowe rozwiązania przekuć w innowację.

W ramach prowadzonego projektu, proponujemy wyjątkowe warsztaty, które wpisują się w nurt slow management.

Slow management to nowe podejście opierające się na triadzie: społeczeństwo – styl życia – sztuka.

To koncepcja, która proponuje skupienie się na cechach lidera XXI wieku oraz oferuje interdyscyplinarny rozwój. To nowe podejście w zarządzaniu, w którym liczy się szacunek do człowieka, różnorodność oraz uważność.  W ramach nurtu slow management stawiamy na bogactwo różnorodności, autentyczną satysfakcję z pracy i szacunek dla drugiego człowieka, w zgodzie z humanistycznym zarządzaniem.
Nasze autorskie warsztaty skierowane są do menedżerów średniego i wyższego szczebla oraz liderów, dla których samodzielne poszukiwanie rozwiązań będzie możliwością sprawdzenia się, a myślenie out-of-the-box stanie się synonimem interesującego wyzwania. Jednocześnie warsztaty są dedykowane osobom, które chcąc działać innowacyjnie, nie wiedzą, jak przekonać do tego swój zespół lub jak odnaleźć w sobie ukryty potencjał. Warsztaty zostały stworzone z myślą o osobach, które cechuje nieustanne poszukiwanie niestandardowych rozwiązań, świadomość siebie oraz upodobanie do sztuki. To właśnie sztuka jest głównym narzędziem, wykorzystywanym podczas wspólnej pracy na warsztatach. Staje się ona dla nas zarówno punktem wyjścia, jak i metodą, dzięki której będziemy rozwijać kompetencje menedżerskie.

MBlaszczyk